Plugin tools (7.x-2.0-beta1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Plugins
ug: قىستۇرمىلار
