Plugin tools (7.x-2.0-beta2) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Name
pl: Nazwa

en: Options
pl: Opcje

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Available plugins
pl: Dostępne wtyczki

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Administer Plugin Tools
pl: Zarządzaj narzędziami wtyczki

en: Information about plugins of a specific type
pl: Informacje na temat wtyczki określonego typu

en: Plugin tools
pl: Narzędzia wtyczki
