Plugin tools (7.x-2.0-beta2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Name
gu: નામ

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Provider
gu: પ્રદાતા
