Plup (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Images must be exactly !size pixels.
ar: يجب أن تكون الصور بحجم !size بيكسل تماماً.

en: Images must be between !min and !max pixels.
ar: يجب أن يكون حجم الصور بين !min و !max بيكسل.

en: Images must be larger than !min pixels.
ar: يجب أن يكون حجم الصور أكبر من !min بيكسل.

en: Images must be smaller than !max pixels.
ar: يجب أن يكون حجم الصور أقل من !max بيكسل.

en: Image style
ar: نمط الصورة
