Plup (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Images must be exactly !size pixels.
be: Малюнкі павінны быць размерам дакладна ў  !size пікселяў.

en: Images must be between !min and !max pixels.
be: Малюнкі павінны быць памерам ад !min да !max пікселяў.

en: Images must be larger than !min pixels.
be: Малюнкі павінны быць большыя чым !min пікселяў.

en: Images must be smaller than !max pixels.
be: Малюнкі павінны быць меньшыя чым !max пікселяў.

en: Image style
be: Стыль выявы
