Plup (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Alternative text
ca: Text alternatiu

en: Images must be exactly !size pixels.
ca: Les imatges han de ser exactament de !size píxels.

en: Images must be between !min and !max pixels.
ca: Les imatges han de ser d'entre !min i !max píxels.

en: Images must be larger than !min pixels.
ca: Les imatges han de ser de més de !min píxels.

en: Images must be smaller than !max pixels.
ca: Les imatges han de ser de menys de !max píxels.

en: Image style
ca: Estil de la imatge
