Plup (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Alternative text
cs: Alternativní text

en: Images must be exactly !size pixels.
cs: Obrázek musí mít velikost přesně !size pixelů.

en: Images must be between !min and !max pixels.
cs: Velikost obrázku musí být mezi !min a !max pixely.

en: Images must be larger than !min pixels.
cs: Obrázek musí mít velikost více než !min pixelů.

en: Images must be smaller than !max pixels.
cs: Obrázek musí být menší než !max pixelů.

en: Image style
cs: Styl obrázku
