Plup (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Title
da: Titel

en: Alternative text
da: Alternativ tekst

en: Images must be exactly !size pixels.
da: Billeder skal være præcis !size pixels.

en: Images must be between !min and !max pixels.
da: Billeder skal være mellem !min og !max pixels.

en: Images must be larger than !min pixels.
da: Billeder skal være større end !min pixels.

en: Images must be smaller than !max pixels.
da: Billeder skal være mindre end !max pixels.

en: Image style
da: Billedformat
