Plup (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Images must be exactly !size pixels.
el: Οι εικόνες πρέπει να είναι ακριβώς !size εικονοστοιχεία.

en: Images must be between !min and !max pixels.
el: Οι εικόνες πρέπει να είναι μεταξύ !min και !max εικονοστοιχεία.

en: Images must be larger than !min pixels.
el: Οι εικόνες πρέπει να είναι μεγαλύτερες από !min εικονοστοιχεία.

en: Images must be smaller than !max pixels.
el: Οι εικόνες πρέπει να είναι μικρότερες από !max εικονοστοιχεία.

en: Image style
el: Στυλ εικόνας
