Plup (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Images must be exactly !size pixels.
eu: Irudien tamaina !size pixelekoa izan behar da.

en: Images must be larger than !min pixels.
eu: Irudiak !min pixel baino handiagoak izan behar dira.

en: Images must be smaller than !max pixels.
eu: Irudiak !max pixel baino txikiagoak izan behar dira.

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Allowed files types: !types.
eu: Baimendutako fitxategi motak: !types.
