Plup (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Images must be exactly !size pixels.
fa: تصاویر باید دقیقا !size پیکسل باشند.

en: Images must be between !min and !max pixels.
fa: تصاویر باید بین !min و !max پیکسل باشند.

en: Images must be larger than !min pixels.
fa: تصاویر باید بزرگتر از  !min پیکسل باشند.

en: Images must be smaller than !max pixels.
fa: تصاویر باید کوچکتر از !max پیکسل باشند.

en: Image style
fa: سبک تصویر
