Plup (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Alternative text
fi: Vaihtoehtoinen teksti

en: Images must be exactly !size pixels.
fi: Kuvien koon on oltava tarkalleen !size pikseliä.

en: Images must be between !min and !max pixels.
fi: Kuvien koon on oltava välillä !min ja !max pikseliä.

en: Images must be larger than !min pixels.
fi: Kuvien on oltava suurempia kuin !min pikseliä.

en: Images must be smaller than !max pixels.
fi: Kuvien koon on oltava pienempi kuin !max pikseliä.

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: Allow Plupload
fi: Salli Plupload

en: Allow user to upload files via Plupload.
fi: Sallii käyttäjien ladata sivustoon tiedostoja Plupload ohjelmalla (massalataus).

en: Drag files here
fi: Raahaa tiedostoja tähän

en: Provides multiple upload functionality.
fi: Tarjoaa useamman tiedoston samanaikaisen lataamisen palvelimelle.
