Plup (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Alternative text
fr: Alternative textuelle

en: Images must be exactly !size pixels.
fr: Les images doivent faire exactement !size pixels.

en: Images must be between !min and !max pixels.
fr: Les images doivent faire entre !min et !max pixels.

en: Images must be larger than !min pixels.
fr: Les images doivent avoir une définition supérieure à !min pixels.

en: Images must be smaller than !max pixels.
fr: Les images doivent être plus petites que !max pixels.

en: Image style
fr: Style d'image
