Plup (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Images must be exactly !size pixels.
hr: Slike moraju biti točno !size piksela.

en: Images must be between !min and !max pixels.
hr: Slike moraju biti između !min i !max piksela.

en: Images must be larger than !min pixels.
hr: Slike moraju biti veće od !min piksela.

en: Images must be smaller than !max pixels.
hr: Slike moraju biti manje od !max piksela.

en: Image style
hr: Stil slike
