Plup (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Alternative text
hu: Alternatív szöveg

en: Images must be exactly !size pixels.
hu: A kép méretese pontosan !size képpont kell legyen.

en: Images must be between !min and !max pixels.
hu: A képeknek !min és !max képpont között kell lenniük.

en: Images must be larger than !min pixels.
hu: A képeknek nagyobbnak kell lennük, mint !min képpont.

en: Images must be smaller than !max pixels.
hu: A képeknek kisebbnek kell lenniük, mint !max képpont.

en: Image style
hu: Képstílus

en: Allow Plupload
hu: Plupload engedélyezése

en: You can upload up to !num files.
hu: !num fájl tölthető fel.

en: Maximal file size: !size
hu: Legnagyobb fájlméret: !size

en: Allowed files types: !types.
hu: Engedélyezett fájltípusok: !types.
