Plup (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Alternative text
it: Testo alternativo

en: Images must be exactly !size pixels.
it: La dimensione delle immagini deve essere pari esattamente a !size pixel.

en: Images must be between !min and !max pixels.
it: La dimensione delle immagini deve essere compresa fra !min e !max pixel.

en: Images must be larger than !min pixels.
it: La dimensione delle immagini deve essere superiore a !min pixel.

en: Images must be smaller than !max pixels.
it: La dimensione delle immagini deve essere inferiore a !max pixel.

en: Image style
it: Stile immagine
