Plup (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Images must be exactly !size pixels.
jv: Gambar kudu pas ukuran !size piksel.

en: Images must be between !min and !max pixels.
jv: Gambar ukurané kudu wetara !min lan !max piksel.

en: Images must be larger than !min pixels.
jv: Gambar ukurané kudu luwih gedhé saka !min piksel.

en: Images must be smaller than !max pixels.
jv: Gambar ukurané kudu luwih cilik saka !max piksel.

en: Image style
jv: Gagrag gambar
