Plup (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Images must be exactly !size pixels.
km: រូបភាព​ត្រូវ​តែ​ជា​ភីកសែល​ !size ​ពិត​ប្រាកដ​ ។

en: Images must be between !min and !max pixels.
km: រូបភាព​ត្រូវ​តែស្ថិត​នៅ​ចន្លោះ​ភីកសែល​ !min និង​ !max ​។

en: Images must be larger than !min pixels.
km: រូប​ភាព​ត្រូវ​តែ​ធំជាង​ភីកសែល​ !min ​។

en: Images must be smaller than !max pixels.
km: រូបភាព​ត្រូវ​តែ​តូច​ជាង​ភីកសែល​ !max ​។

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព
