Plup (7.x-1.0-alpha1) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Images must be exactly !size pixels.
ms: Imej-imej mesti tepat !size piksel.

en: Images must be between !min and !max pixels.
ms: Imej-imej mesti antara !min dan !max piksel.

en: Images must be larger than !min pixels.
ms: Imej-imej mesti lebih besar daripada !min piksel.

en: Images must be smaller than !max pixels.
ms: Imej-imej mesti lebih kecil daripada !max piksel.

en: Image style
ms: Stail imej
