Plup (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Alternative text
nl: Tekstalternatief

en: Images must be exactly !size pixels.
nl: Afbeeldingen moeten exact !size pixels zijn.

en: Images must be between !min and !max pixels.
nl: Afbeeldingen moeten tussen !min en !max pixels zijn.

en: Images must be larger than !min pixels.
nl: Afbeeldingen moeten groter zijn dan !min pixels.

en: Images must be smaller than !max pixels.
nl: Afbeeldingen moeten kleiner zijn dan !max pixels.

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl
