Plup (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Alternative text
pl: Tekst alternatywny

en: Images must be exactly !size pixels.
pl: Obrazki muszą mieć dokładnie !size pikseli.

en: Images must be between !min and !max pixels.
pl: Rozdzielczość obrazka powinna się mieścić między !min a !max.

en: Images must be larger than !min pixels.
pl: Ilość pikseli na obrazkach musi być większa niż !min.

en: Images must be smaller than !max pixels.
pl: Ilość pikseli na obrazkach musi być mniejsza niż !max.

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: Drag files here
pl: Przeciągnij pliki tutaj

en: Allowed files types: !types.
pl: Dozwolone typy plików: !types.
