Plup (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Alternative text
ru: Альтернативный текст

en: Images must be exactly !size pixels.
ru: Рисунки должны быть точно !size пикселя(ей)

en: Images must be between !min and !max pixels.
ru: Размер изображений должен быть между !min и !max пикселами.

en: Images must be larger than !min pixels.
ru: Изображение должно быть больше !min пикселей.

en: Images must be smaller than !max pixels.
ru: Изображение должно быть меньше !max пикселей.

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: Allow Plupload
ru: Разрешить Plupload

en: @field field is required.
ru: Поле @field обязательно.

en: Drag files here
ru: Перетащите файлы сюда

en: You can upload up to !num files.
ru: Вы можете загрузить до !num файлов.

en: Maximal file size: !size
ru: Максимальный размер файла: !size

en: Allowed files types: !types.
ru: Доступные типы файлов: !types.
