Plup (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Images must be exactly !size pixels.
sk: Obrázky musia mať presne !size pixelov.

en: Images must be between !min and !max pixels.
sk: Obrázky musia mať medzi !min a !max pixelov.

en: Images must be larger than !min pixels.
sk: Obrázky musia mať viac ako !min pixelov.

en: Images must be smaller than !max pixels.
sk: Obrázky musia mať menej ako !max pixelov.

en: Image style
sk: Štýl obrázka
