Plup (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Alternative text
sv: Alternativ text

en: Images must be exactly !size pixels.
sv: Bilder måste vara exakt !size pixlar.

en: Images must be between !min and !max pixels.
sv: Bilder måste vara mellan !min och !max pixlar.

en: Images must be larger than !min pixels.
sv: Bilder måste vara större än !min pixlar.

en: Images must be smaller than !max pixels.
sv: Bilder måste vara mindre än !max pixlar.

en: Image style
sv: Stilmall för bild
