Plup (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Alternative text
tr: Alternatif metin

en: Images must be exactly !size pixels.
tr: Görseller tam olarak !size piksel olmalı.

en: Images must be between !min and !max pixels.
tr: Resimler !min - !max piksel arasında olmalıdır.

en: Images must be larger than !min pixels.
tr: Görseller !min pikselden daha büyük olmalıdır.

en: Images must be smaller than !max pixels.
tr: Görseller !min pikselden daha küçük olmalıdır.

en: Image style
tr: Resim stili
