Plup (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Alternative text
uk: Альтернативний текст

en: Images must be exactly !size pixels.
uk: Зображення мають дорівнювати !size пікселів.

en: Images must be between !min and !max pixels.
uk: Зображення мають бути між !min та !max пікселів.

en: Images must be larger than !min pixels.
uk: Зображення мають бути більшими ніж !min пікселів.

en: Images must be smaller than !max pixels.
uk: Зображення мають бути меншими ніж !max пікселів.

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: Allow Plupload
uk: Дозволити Plupload

en: @field field is required.
uk: Поле @field є обов'язковим.

en: Drag files here
uk: Перетягніть файли сюди

en: You can upload up to !num files.
uk: Можна відвантажити до !num файлів.

en: Maximal file size: !size
uk: Максимальний розмір файла: !size

en: Allowed files types: !types.
uk: Дозволені типи файлів: !types.
