Plup (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Images must be exactly !size pixels.
vi: Ảnh phải có kích thước !size điểm ảnh.

en: Images must be between !min and !max pixels.
vi: Ảnh phải có kích thước nằm trong khoảng !min đến !max điểm ảnh.

en: Images must be larger than !min pixels.
vi: Ảnh phải có kích thước lớn hơn !min điểm ảnh.

en: Images must be smaller than !max pixels.
vi: Ảnh phải có kích thước nhỏ hơn !max điểm ảnh.

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh
