Plup (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Images must be exactly !size pixels.
bo: པར་རིས་ངེས་པར་དུ་བརྙན་རྒྱུ་!size་ཡིན་དགོས།

en: Images must be between !min and !max pixels.
bo: པར་རིས་ངེས་པར་དུ་བརྙན་རྒྱུ་!min་དང་!max་གཉིས་ཀྱི་བར་ཡིན་དགོས།

en: Images must be larger than !min pixels.
bo: པར་རིས་ངེས་པར་དུ་བརྙན་རྒྱུ་!min་ལས་ཆེ་དགོས།

en: Images must be smaller than !max pixels.
bo: པར་རིས་ངེས་པར་དུ་བརྙན་རྒྱུ་!max་ལས་ཆུང་དགོས།

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ
