Plup (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Alternative text
et: Alternatiivne tekst

en: Images must be exactly !size pixels.
et: Piltide suurus peab olema täpselt !size pikslit.

en: Images must be between !min and !max pixels.
et: Piltide suurus peab olema !min ja !max piksli vahemikus.

en: Images must be larger than !min pixels.
et: Pildid peavad olema suuremad kui !min pikslit.

en: Images must be smaller than !max pixels.
et: Pildid peavad olema väiksemad kui !max pikslit.

en: Image style
et: Pildi stiil
