Plup (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Title
gl: Título

en: Alternative text
gl: Texto alternativo

en: Images must be exactly !size pixels.
gl: As imaxes deben medir exactamente !size píxeles.

en: Images must be between !min and !max pixels.
gl: As imaxes deben ter entre !min e !max píxeles.

en: Images must be larger than !min pixels.
gl: As imaxes deben medir máis de !min píxeles.

en: Images must be smaller than !max pixels.
gl: As imaxes deben medir menos de !max píxeles.

en: Image style
gl: Estilo de imaxe
