Plup (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Title
id: Judul

en: Alternative text
id: Teks alternatif

en: Images must be exactly !size pixels.
id: Gambar harus tepat !size piksel.

en: Images must be between !min and !max pixels.
id: Ukuran gambar harus diantara !min dan !max pixel.

en: Images must be larger than !min pixels.
id: Gambar harus lebih besar dari !min piksel.

en: Images must be smaller than !max pixels.
id: Gambar harus lebih kecil dari !max piksel.

en: Image style
id: Gaya gambar
