Plup (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Alternative text
ja: 代替テキスト

en: Images must be exactly !size pixels.
ja: 画像は正確に !size ピクセルでなければなりません。

en: Images must be between !min and !max pixels.
ja: 画像は !min から !max ピクセルの間でなければなりません。

en: Images must be larger than !min pixels.
ja: 画像は !min ピクセルより大きくなければなりません。

en: Images must be smaller than !max pixels.
ja: 画像は !max ピクセル以下でなければなりません。

en: Image style
ja: 画像のスタイル
