Plup (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Alternative text
lt: Alternatyvus tekstas

en: Images must be between !min and !max pixels.
lt: Paveikslėliai turi būt tarp !min ir !max pikselių.

en: Images must be larger than !min pixels.
lt: Paveikslėlis turi būt didesnis nei !min pikselių.

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius
