Plup (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Alternative text
lv: Atlernatīvs teksts

en: Images must be exactly !size pixels.
lv: Attēlu izmēram obligāti jābūt !size punkti.

en: Images must be between !min and !max pixels.
lv: Attēliem jābūt no !min līdz !max pikseļus.

en: Images must be larger than !min pixels.
lv: Attēliem jābūt lielākiem par !min punktiem.

en: Images must be smaller than !max pixels.
lv: Attēlu izmēram jābūt mazākam par !max punktiem.

en: Image style
lv: Attēla stils

en: Allow Plupload
lv: Atļaut Plupload

en: Allow user to upload files via Plupload.
lv: Atļaut lietotājiem augšuplādēt failus izmantojot Plupload.

en: @field field is required.
lv: @field lauks ir obligāts.

en: Only !num items are allowed.
lv: Tikai !num ieraksti ir atļauti.

en: Drag files here
lv: Ievelciet failus šeit

en: You can upload up to !num files.
lv: Jūs varat augšuplādēt līdz !num failus.

en: Maximal file size: !size
lv: Maksimālais faila izmērs: !size

en: Allowed files types: !types.
lv: Atļautie failu tipi: !types.

en: Plupload upload page
lv: Plupload augšupielādes lapa

en: You can upload only 1 file. | You can upload only @count files.
lv[0]: Jūs varat augšupielādēt tikai @count failu.
lv[1]: Jūs varat augšupielādēt tikai @count failus.
lv[2]: Jūs varat augšupielādēt tikai @count failus.
