Plup (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Images must be exactly !size pixels.
oc: Los imatges devon èsser exactament de !size pixèls.

en: Images must be between !min and !max pixels.
oc: Los imatges devon èsser d'entre !min e !max pixèls.

en: Images must be larger than !min pixels.
oc: Los imatges devon èsser de mai de !min pixèls.

en: Images must be smaller than !max pixels.
oc: Los imatges devon èsser de mens de !max pixèls.

en: Image style
oc: Estil d'imatge
