Plupload integration (7.x-1.0-beta4) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Status
et: Olek

en: Size
et: Suurus

en: Filename
et: Failinimi

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Not found
et: Ei leitud

en: N/A
et: Puudub

en: Media
et: Meedia

en: Allowed files
et: Lubatud failid

en: Handles uploads
et: Haldab üleslaadimisi

en: Test Plupload
et: Proovi Plupload-i

en: Plupload integration module
et: Plupload-i integrastioonimoodul

en: Provides a plupload element.
et: Tekitab plupload-i elemendi.
