Plupload integration (7.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Size
bg: Размер

en: Filename
bg: Име на файла

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Media
bg: Медия
