Plupload integration (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Size
lt: Dydis

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Not found
lt: Nerasta

en: N/A
lt: N/D

en: Add files
lt: Pridėti failus

en: Start upload
lt: Pradėti siutimą
