Plupload integration (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Size
uk: Розмір

en: Filename
uk: Назва файла

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Not found
uk: Не знайдено

en: N/A
uk: Н/Д

en: Media
uk: Медіа

en: Add files
uk: Додати файли

en: Allowed files
uk: Дозволені файли

en: Plupload integration module
uk: Модуль інтеграції Plupload

en: Start upload
uk: Розпочати відвантаження

en: Select files
uk: Оберіть файли

en: Add files to the upload queue and click the start button.
uk: Додайте файли в чергу завантаження і натисніть кнопку "Пуск"

en: Stop current upload
uk: Зупинити поточне відвантаження

en: Start uploading queue
uk: Почати чергу відвантаження

en: Drag files here.
uk: Перетягніть файли сюди.

en: Plupload library
uk: Бібліотека Plupload

en: Uploaded %d/%d files
uk: Відвантажено файлів: %d/%d

en: File extension error.
uk: Помилка розширення файла.

en: File size error.
uk: Помилка розміру файла.

en: Security error.
uk: Помилка безпеки.

en: IO error.
uk: Помилка читання/запису.

en: Stop upload
uk: Припинити відвантаження

en: Please wait while your files are being uploaded.
uk: Будь ласка, зачекайте поки відвантажаться файли.
