Plupload integration (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Size
ar: الحجم

en: Filename
ar: اسم الملف

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Not found
ar: غير موجود

en: N/A
ar: غير موجود

en: Media
ar: ميديا

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
ar: لأسباب أمنية تم تغيير اسم الملف المرفوع إلى %filename.

en: The specified file %name could not be uploaded.
ar: لم يتم تحويل الملف المحدد %name.
