Plupload integration (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Size
hy: Չափ

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Media
hy: Մեդիա

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
hy: Անվտանգության նկատառումներից ելնելով Ձեր արտաբեռնումը վերանվանվել է %filename:

en: The specified file %name could not be uploaded.
hy: Սահմանված ֆայլը %name  չի կարող վերբեռնվել:
