Plupload integration (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Size
pt: Tamanho

en: Filename
pt: Nome do ficheiro

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: Not found
pt: Não encontrado

en: N/A
pt: N/D

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
pt: Por motivos de segurança, o ficheiro que carregou foi renomeado para %filename.

en: The specified file %name could not be uploaded.
pt: O ficheiro especificado %name não pôde ser carregado.
