Plupload integration (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Status
he: מצב

en: Size
he: גודל

en: Filename
he: שם קובץ

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Not found
he: לא נמצא

en: N/A
he: -ללא-

en: Media
he: מדיה

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
he: מסיבות אבטחה שונה שם ההעלאה שלך ל-%filename.

en: The specified file %name could not be uploaded.
he: לא ניתן להעלות את הקובץ %name.

en: Add files
he: הוספת קבצים

en: Start upload
he: החל העלאה

en: Add files to the upload queue and click the start button.
he: הוסף קבצים לתור העלאה ולחץ על כפתור "התחל".

en: Start uploading queue
he: החל בהעלאת הקבצים

en: Drag files here.
he: גרור קבצים לכאן.

en: Uploaded %d/%d files
he: הועלו %d/%d קבצים
