Plupload integration (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (39 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Size
hu: Méret

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Not found
hu: Nem található

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Media
hu: Média

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
hu: Biztonsági okokból a feltöltött fájl át lett nevezve. Az új név: %filename.

en: The specified file %name could not be uploaded.
hu: A megadott %name fájl nem tölthető fel.

en: Add files
hu: Fájlok hozzáadása

en: Allowed files
hu: Engedélyezett fájlok

en: Handles uploads
hu: Feltöltéseket kezel

en: Test Plupload
hu: Plupload tesztelése

en: Plupload integration module
hu: Plupload integration modul

en: Provides a plupload element.
hu: Egy plupload elemet tesz elérhetővé.

en: Start upload
hu: Feltöltés indítása

en: Select files
hu: Fájlok kiválasztása

en: Add files to the upload queue and click the start button.
hu: Feltöltéshez előbb fájlokat kell adni a feltöltési sorhoz, majd a start gombra kell kattintani.

en: Stop current upload
hu: Jelenlegi feltöltés leállítása

en: Start uploading queue
hu: Feltöltési sor indítása

en: Drag files here.
hu: Fájlokat húzással lehet hozzáadni.

en: Plupload library
hu: Plupload könyvtár

en: Plupload version could not be determined.
hu: Nem lehet megállapítani a Plupload verzióját.

en: Plupload @version or higher is required.
hu: @version vagy nagyobb verziójú Plupload szükséges.

en: Uploaded %d/%d files
hu: %d/%d fájl feltöltve

en: File extension error.
hu: Fájlkiterjesztés-hiba.

en: File size error.
hu: Fájlméret-hiba.

en: Init error.
hu: Inicializálási hiba.

en: HTTP Error.
hu: HTTP hiba.

en: Security error.
hu: Biztonsági hiba.

en: Generic error.
hu: Általános hiba.

en: IO error.
hu: IO hiba.

en: Stop upload
hu: Feltöltés megállítása

en: %d files queued
hu: %d fájl áll sorba

en: Please wait while your files are being uploaded.
hu: A fájlok feltöltése folyamatban.

en: @index: You must upload at least one file.
hu: @index: legalább egy fájlt fel kell tölteni.

en: Plupload example folder
hu: Plupload példa könyvtár

en: Example folder found
hu: Példa könyvtár megtalálva

en: Plupload library contains example files, these could constitute a security risk to your site as per <a href="!url">PSA-2011-02</a>. Please remove the !path folder immediately.
hu: A Plupload könyvtár példa fájlokat tartalmaz, melyek a <a href="!url">PSA-2011-02</a> alapján biztonsági kockázatot jelentenek az oldalra nézve. !path könyvtárat haladéktalanul el kell távolítani.
