Plupload integration (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Size
pl: Rozmiar

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: N/A
pl: niedostępne

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
pl: Ze względów bezpieczeństwa nazwę wysłanego pliku zmieniono na %filename.

en: The specified file %name could not be uploaded.
pl: Nie udało się wysłać pliku %name.

en: Add files
pl: Dodaj pliki

en: Allowed files
pl: Dozwolone pliki

en: Handles uploads
pl: Obsługuje wysyłanie plików

en: Plupload integration module
pl: Moduł integracji Plupload

en: Start upload
pl: Rozpocznij wysyłanie

en: Select files
pl: Wybierz pliki

en: Add files to the upload queue and click the start button.
pl: Dodaj pliki do kolejki i kliknij przycisk start.

en: Stop current upload
pl: Zatrzymaj bieżące wysyłanie

en: Drag files here.
pl: Przeciągnij tu pliki.

en: Plupload version could not be determined.
pl: Nie można określić wersji Plupload.

en: Plupload @version or higher is required.
pl: Wymagany jest Plupload w wersji co najmniej @version.
