Plupload integration (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Size
fa: اندازه

en: Filename
fa: نام فایل

en: Unknown
fa: نامشخص

en: N/A
fa: هیچ

en: Media
fa: رسانه

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
fa: به دلایل امنیتی، بارگذاری شما به %filename تغییر نام داده شد.

en: The specified file %name could not be uploaded.
fa: فایل مشخص شده %name نمیتواند بارگذاری شود.
