Plupload integration (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (26 entries)

en: Size
pt: Tamanho

en: Filename
pt: Nome do arquivo

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: Not found
pt: Não encontrado

en: N/A
pt: N/D

en: Media
pt: Mídia

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
pt: Por razões de segurança, o arquivo que você enviou foi renomeado para %filename.

en: The specified file %name could not be uploaded.
pt: O arquivo %name especificado não pôde ser enviado.

en: Add files
pt: Adicionar arquivos

en: Allowed files
pt: Arquivos permitidos

en: Test Plupload
pt: Teste de plupload

en: Plupload integration module
pt: Módulo de integração plupload

en: Provides a plupload element.
pt: Fornece um elemento plupload.

en: Start upload
pt: Iniciar upload

en: Select files
pt: Selecionar arquivos

en: Stop current upload
pt: Pare o upload atual

en: Drag files here.
pt: Arraste os arquivos aqui.

en: Plupload library
pt: Biblioteca Plupload

en: File size error.
pt: Erro de tamanho de arquivo.

en: Security error.
pt: Erro de segurança.

en: Generic error.
pt: Erro genérico.

en: Stop upload
pt: Parar upload

en: Please wait while your files are being uploaded.
pt: Por favor, aguarde enquanto os arquivos estão sendo carregados.

en: @index: You must upload at least one file.
pt: @index: Você deve carregar pelo menos um arquivo.

en: Plupload example folder
pt: Pasta de exemplo plupload

en: Example folder found
pt: Pasta de exemplo encontrada
