Plupload integration (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Status
be: Статус

en: Size
be: Памер

en: Filename
be: Назва файла

en: Unknown
be: Невядомы

en: Not found
be: Не знойдзена

en: N/A
be: Не даступна

en: Media
be: Мультымедыя

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
be: Па меркаваннях бяспекі, ваш файл быў перайменаваны ў %filename.

en: The specified file %name could not be uploaded.
be: Абраная файл %name не можа быць загружаны.
