Plupload integration (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Size
ca: Mida

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Not found
ca: No trobat

en: N/A
ca: No aplica

en: Media
ca: Multimèdia

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
ca: La vostra càrrega s'ha canviat de nom per %filename per raons de seguretat.

en: The specified file %name could not be uploaded.
ca: No es pot carregar el fitxer especificat %name.

en: Add files
ca: Afegeix fitxers

en: Allowed files
ca: Fitxers permesos

en: Add files to the upload queue and click the start button.
ca: Afegiu fitxers a la cua de càrrega i feu clic al botó d'inici.

en: Drag files here.
ca: Arrossegueu fitxers aquí.

en: Plupload library
ca: Biblioteca Plupload

en: Plupload version could not be determined.
ca: No es pot determinar la versió del Plupload.

en: File extension error.
ca: Error d'extensió de fitxer.

en: File size error.
ca: Error de mida de fitxer.

en: HTTP Error.
ca: Error HTTP.

en: Security error.
ca: Error de seguretat.

en: Generic error.
ca: Error genèric.

en: %d files queued
ca: %d fitxers encuats

en: Please wait while your files are being uploaded.
ca: Espereu-vos mentre es carfreguen els fitxers.
