Plupload integration (7.x-1.3) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Size
hi: आकार

en: Filename
hi: फ़ाइल का नाम

en: Unknown
hi: पता नहीं

en: Not found
hi: नहीं मिला

en: N/A
hi: एन / ए

en: Media
hi: मीडिया

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
hi: सुरक्षा कारणों के लिए, अपके अपलोड का नाम %filename कर दिया गया है !

en: The specified file %name could not be uploaded.
hi: निर्देशित फाइल %name को अपलोड नहीं किया जा सका
